Rasimpaşa mah, Karakolhane Cd. No:22, 34716 Kadıköy,İstanbul

0531 696 7623
0216 347 0040

Kadıköy Özel Yıldız Kız Yurdu

Kadıköy’de Kız öğrencilerin konaklama ihtiyacına farklı bir boyut kazandıran Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu’na hoş geldiniz. Kurumumuzun hiçbir dernek veya vakıfla bağlantısı olmayıp; Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet vermektedir. Güven ve konforunuzu düşünerek size konaklama hizmetini en iyi şekilde sunmaya devam etmek ilk önceliğimizdir.

Sargın Güven Yıldız tarafından 2015 yılında kurulan Yıldız Kız Öğrenci Yurdu, Kadıköy’de hizmete hazırlanırken tamamen konforunuz ve sağlığınız düşünülerek dekore edilmiştir. Kızlarımızın yeni yaşam alanını; güven, konfor, hijyen, ulaşım kolaylığı ve yaşam kalitesini göz önüne alarak inşa ettik.

Ulaşım ve temel ihtiyaçları bir arada sunan yurt binamızın konumu ve odalarının ferahlığı görülmeye ve yaşanmaya değerdir. Sizleri klasik yurt odası anlayışından sıyrılmaya ve Yıldız Kız Takımının bir üyesi olmaya davet ediyoruz.
Sevgilerimizle.


Kolay Ulaşım, Lüks Konaklama; Sizin eviniz

Her zaman yenilik


Misyonumuz

Ferah, güvenli ve konforlu bir yaşam alanı sunarak; kızlarımızın eğitimleri boyunca kendilerini sıcak bir yuva ortamında hissetmelerine ve üniversite yıllarını mutlu anılarla hatırlamalarına katkıda bulunuruz. Bu bilinçle ve çözüm odaklı olarak görevlerimizi yaparız.
Vizyonumuz

Her zaman daha konforlu

İlke ve prensiplerimizden ödün vermeden; sorumluluk bilinci içinde çalışarak sektörde fark yaratan ve tercih edilen bir kurum olmak.

© 2024 Özel Kadıköy Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu. All rights reserved | Design by KreatigAjans